27 czerwca 2017 19:32 | Aktualności

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017 - ZDJĘCIA

Dnia 23 czerwca ostatni raz zadźwięczał szkolny dzwonek przed wakacjami. Dzień rozpoczął się Mszą Św. w kościele w Starej Kiszewie pod przewodnictwem Ks. Proboszcza Andrzeja Talińskiego. Następnie uczniowie udali się do szkoły i na halę na uroczysty apel, podczas którego wręczono nagrody najlepszym uczniom.

Uczniowie klas II gimnazjum pożegnali swych starszych kolegów z III gimnazjum piosenką, a także wręczyli upominki. W imieniu absolwentów Karolina Kaszubowska oraz Marcin Czapiewski  podziękowali nauczycielom i pracownikom szkoły za trud nauczania i opieki.

Po apelu wszyscy wychowawcy spotkali się ze swymi uczniami w klasach, gdzie rozdali świadectwa szkolne, przypomnieli o bezpieczeństwie podczas wakacji i życzyli udanego wypoczynku!

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017 - ZDJĘCIA