09 lipca 2017 10:52 | Aktualności

ISKIERKI - WAKACYJNE WARSZTATY MUZYCZNE

Jak co roku, zespół Iskierki uczestniczył w letnich warsztatach muzycznych. Kilkudniowe zmagania zakończył finałowy występ, który odbył się 8 lipca br. w Gminnej Hali Sportowej w Starej Kiszewie.

W pierwszym dniu warsztatów Iskierki pracowały z Panią Anną Pietrykowską z Opery Nova z Bydgoszczy. Potem zespół  miał chwilę relaksu - wyjechał do ZOO, natomiast w kolejnym dniu odbyły się warsztaty z Państwem Dyngosz z Opery Nova z Bydgoszczy.

Finałowy występ był poprzedzony również warsztatami z panią Julitą Kożuszek, która już trzeci rok pomaga naszej młodzieży.

Pani Julita Kożuszek jest absolwentką Szkoły Muzycznej I i II st. w Poznaniu, Studia Wokalno-Aktorskiego im. Baduszkowej w Gdyni oraz Akademii Muzycznej w Warszawie (Pedagogika Baletu). Grywa zarówno w spektaklach dla dzieci, jak i dla dorosłych, bierze udział także w przedstawieniach impresaryjnych. Pojawia się także w serialach (m.in. Na dobre i na złe, Ojciec Mateusz) i w programach telewizyjnych, pracuje też w dubbingu.

Co ciekawe, zespół Iskierki nagrał swój pierwszy teledysk. Więcej informacji można znaleźć :