24 czerwca 2018 23:15 | Aktualności

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2017 - FOTO

Pożegnaliśmy właśnie kolejny rok szkolny, 22 czerwca uroczyście zakończyliśmy naukę. Było to bardzo wyjątkowe wydarzenie pełne radości, śmiechu, ale także wzruszeń, smutku i łez.
Tradycyjnie, uroczystość rozpoczęła się od Mszy Świętej, w której wspólnie dziękowaliśmy za minione dziesięć miesięcy wytężonej pracy.

Pani Dyrektor serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych, wręczyła mnóstwo nagród naszym wspaniałym oraz zdolnym uczniom, którzy zdobyli celujące i bardzo dobre wyniki w nauce i tym, którzy nie opuścili ani jednego dnia w szkole.

Podczas apelu nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru przez uczniów III klasy gimnazjum swoim młodszym kolegom szkolnym. Był to ostatni dzień dla absolwentów naszego gimnazjum. Słowa pełne wzruszeń i podziękowań w imieniu gimnazjalistów wygłosili Aleksandra Szweda oraz Szymon Zabrocki.

Wakacje czas zacząć! Życzymy Wam udanego wypoczynku!Widzimy się 3 września!

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018