06 września 2018 23:42 | Aktualności

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

3 - go września 2018 roku uczniowie Zespołu Kształcenia i Wychowania rozpoczęli kolejny rok szkolny 2018/2019.

Spotkanie ze szkołą poprzedziła o godzinie 9.00 uroczysta Msza Święta w Kościele Parafialnym w Starej Kiszewie, której przewodniczył Ksiądz Proboszcz Andrzej Taliński. Następnie uczniowie wraz z opiekunami i nauczycielami udali się do Gminnej Hali Sportowej, gdzie o godzinie 10.00 rozpoczął się apel.

Pani dyrektor serdecznie powitała wszystkich gości, przedstawiła wychowawców klas oraz nowych nauczycieli: Adelę Praska - Węsierską (biologia), Natalię Leszczyńską (nauczyciel wspomagający), Oliwię Beling (wczesna edukacja). Pożegnaliśmy długoletnią nauczycielkę nauczania zintegrowanego - panią Jolantę Gdaniec. Część artystyczną przygotowała klasa II pod kierunkiem pań: Bożeny Mokwa oraz Beaty Data.

Po uroczystym apelu uczniowie udali się do swoich sal na pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami.