28 LUTEGO 2019 R. - BAL KARNAWAŁOWY

26 grudnia 2018 21:17 | Aktualności

JASEŁKA W NASZEJ SZKOLE

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres w roku, na który długo czekają nie tylko dorośli, ale również  dzieci.

W dniach 19 - 20 grudnia 2018 r. w dużej i małej szkole, w  wykonaniu  uczniów  klas: 0a, 0b, 0c oraz IVa,b,c, przedstawiane były JASEŁKA, które wprowadziły nas w świąteczny nastrój. Dzieci w przepięknych strojach występowały przed swoimi rodzicami, a także całą społecznością szkolną. Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Marii i Józefa. Scenki z życia nowonarodzonego Dzieciątka, pasterzy, mędrców, dzieci oraz aniołów przeplatane były kolędami. Gra małych aktorów była pełna otwartości, szczerości oraz ciepła. Dziękujemy paniom wychowawczyniom: Katarzynie Kowalczyk, Marii Beling, Oliwii Beling, Ryszardzie Szczurkowskiej, Adeli Praska - Węsierskiej, Małgorzacie Idziak za przygotowanie uczniów do występów. Oprawą muzyczną zajął się pan Maciej Burandt.

Po przedstawieniu w dużej szkole zostały wręczone nagrody tym uczniom, którzy brali udział w konkursach plastycznych. Na zakończenie pani Dyrektor Ewa Bembnista oraz Ksiądz Proboszcz Andrzej Taliński wszystkim zebranym złożyli życzenia świąteczne.

jasełka 2018 r - klasy 0a, 0b, 0c