07 marca 2018 00:34 | Komunikaty

OGŁOSZENIE O ZAPISACH DO KLASY „0”

Dyrektor Zespołu Kształcenia i Wychowania w Starej Kiszewie zawiadamia, że w dniu 21 marca 2018r. w godzinach 9ºº - 12ºº w budynku edukacji wczesnoszkolnej w Starej Kiszewie ul. Wyzwolenia 11a odbędą się zapisy dzieci:

• rocznik 2012 - tj. tegoroczne 6-latki, które mają obowiązek odbycia rocznego wychowania przedszkolnego.

Zapraszam Rodziców na spotkanie w celu zapisania dziecka lub złożenia oświadczenia, gdzie dziecko będzie korzystało z rocznego przygotowania przedszkolnego w roku szkolnym 2018/2019. Druki deklaracji są dostępne na stronie internetowej naszej szkoły oraz w sekretariacie, dla rodziców nie mogących przybyć w wyznaczonym terminie.

Dzieciom dojeżdżającym Gmina Stara Kiszewa ma obowiązek zapewnić dowóz do szkoły.

Lista dzieci przyjętych do oddziałów oraz informacja o wolnych miejscach będzie dostępna w sekretariacie szkoły od dnia 27 kwietnia 2018r.

Dyrektor Zespołu Kształcenia i Wychowania

w Starej Kiszewie