03 grudnia 2017 23:04 | Samorząd Szkolny

DZIEŃ BARW KLUBOWYCH

Dnia 24 listopada br. Samorząd Uczniowski i klasa II C gimnazjum zorganizowali w hali sportowej "Szkolny Dzień Barw Klubowych". Tego dnia każdy uczeń mógł ubrać się w barwy swojego ulubionego klubu sportowego. Organizatorzy zadbali o przygotowanie wielu konkurencji sportowych, m.in. rzut piłką do kosza, slalom, zapasy, wyścigi i wiele innych. Każda klasa prezentowała swój okrzyk sportowy. Najwięcej emocji wzbudził pomiar natężenia hałasu. W tej konkurencji rywalizowały klasy podstawowe, gimnazjalne oraz nauczyciele. Zwycięzcami okazali się gimnazjaliści, którzy osiągnęli wynik ponad 100 dB. Jest to poziom hałasu młota pneumatycznego. Dzień pełen wrażeń sportowych zakończył się wspólnym zdjęciem.

DZIEŃ BARW KLUBOWYCH - LISTOPAD 2017 R.