17 maja 2017 11:26 | Biblioteka

"CZŁOWIEK MODLITWY" - APEL PAPIESKI

,,Trzeba zawsze się modlić i nigdy nie ustawać”, to motto tegorocznego przedstawienia pt. ,,Człowiek modlitwy”.

,,Modlitwą, którą żył oddychał jak powietrzem(…)Dziś miedzy świętymi jest”. Te słowa  piosenki odśpiewali uczniowie ZKiW w Starej Kiszewie podczas apelu papieskiego, który odbył się w dniu 7 maja 2017 roku.

Montaż słowno - muzyczny został przygotowany przez młodzież związaną z biblioteką szkolną oraz zespół muzyczny pod kierunkiem pani Elwiry Galant.

Pieśni papieskie zostały przepięknie odśpiewane przez Natalię Muchowską, która występowała gościnnie oraz uczennice gimnazjum i szkoły podstawowej. Wzruszająca interpretacja utworów recytatorskich, jak i muzycznych bardzo spodobała się zgromadzonym na Mszy Świętej w kościele w Starej Kiszewie.

Bardzo dziękuję wszystkim uczniom i uczennicom gimnazjum za pomoc w organizacji apelu. Szczególnie podziękowania dla absolwentów naszej szkoły: Natalii Muchowskiej oraz Macieja Breski.

Joanna Ossowska