16 listopada 2017 09:57 | Biblioteka

KONKURS CZYTELNICZY - "POLECAM KSIĄŻKĘ ZE SZKOLNEJ BIBLIOTEKI"

„Dobrą książką trzeba dzielić się jak chlebem ”

Konkurs czytelniczy

"Polecam książkę ze szkolnej biblioteki”.

Zachęcam do udziału w konkursie bibliotecznym ,,Polecam  książkę z szkolnej biblioteki”. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV-VI, jego celem jest promocja czytelnictwa oraz rozbudzenie zainteresowań związanych z literaturą dziecięcą oraz młodzieżową. Każdy uczestnik konkursu w krótkiej formie pisemnej opisuje ulubioną książkę, którą wypożyczył ze szkolnej biblioteki.

Poprzednie edycje konkursu miały miejsce w latach ubiegłych, z nagrodzonymi i wyróżnionymi pracami można się zapoznać na naszej stronie internetowej. Konkurs trwa do końca pierwszego semestru.

Konkurs szczególnie polecam naszym stałym czytelnikom, ale równie serdecznie zapraszam osoby rozpoczynające swoją przygodę z książką.

Paulina Brzoskowska

Ryszarda Szczurkowska