Sukcesy uczniów

20 grudnia 2017 00:16 | Sukcesy uczniów

STYPENDIA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO DLA UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

Gala stypendialna odbyła się 18 grudnia 2017 r. w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Uroczystość była podsumowaniem „Programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży – mieszkańców województwa pomorskiego", który był realizowany przez samorząd województwa pomorskiego w latach 2016/2017. W uroczystości wręczenia stypendiów najzdolniejszym uczniom uczestniczyli radni Sejmiku Województwa Pomorskiego, przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, dyrektorzy szkół i nauczycieli, jak również rodzice i opiekunowie wyróżnionych uczniów.

Z ogromną radością informujemy, że uczennica siódmej klasy - Abigaelle Nguyen oraz absolwenci naszej szkoły: Maja i Kaja Kłopeckie, a także Marcin Czapiewski znaleźli się w gronie stypendystów.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce!