26 marca 2018 13:17 | Konkursy

KONKURS NA ,,NAJŁADNIEJSZĄ PISANKĘ WIELKANOCNĄ” - WYNIKI

Dnia 23 marca nastąpił finał dekanalnego konkursu na wykonanie ,,Najładniejszej pisanki wielkanocnej”.

Konkurs przebiegał w dwóch etapach parafialnym i dekanalnym. Bardzo miło nam poinformować, iż w finale dekanalnym, który odbywał się w szkole w Bytoni nasi uczniowie i uczennice zostali jego laureatami w poszczególnych kategoriach.

Wyróżnienie – Stanisław Pelpliński Oa

I miejsce - Milena Rosławska (klasy I - III)

Wyróżnienie – Tycjan Gibas (klasy I - III)

Wyróżnienie- Aleksandra Kolińskiego (klasy IV - VI)

II miejsce- Amelia Bławat oraz Martyna Komorowska (klasy VII - III gimnazjum)

W etapie parafialnym rywalizowało ponad 40 prac, które były niezwykle różnorodne i pomysłowe. Wybór najpiękniejszych ,,pisanek” był bardzo trudny, zmierzyła się z nim komisja w składzie: Beata Data, Bożenka Mokwa, Maria Las, Żaneta Kuper oraz Paulina Laskiewicz. Wszystkie prace konkursowe można było podziwiać na wystawie pokonkursowej w kościele  w Starej Kiszewie.

Wyniki etapu parafialnego przedstawiają się następująco:

Klasy 0

I miejsce - Stanisław Pelpliński Oa

II miejsce - Maja Gdaniec Oa, Maksymilian Gdaniec Ia

III miejsce - Martyna Jankowska Ob

Klasy I-III

Nagroda specjalna – Milena Rosławska IIIa

I miejsce - Filip Wenta Ia, Małgorzata Majchrzak Ib, Krzysztof Marchewicz IIIa

II miejsce - Tycjan Gibas IIIa, Aleksandra Ramczyk Ib, Lena Ciecholewska Ib, Maja Piankowska Ia

III miejsce - Oliwia Myszk IIIb, Marcjan Kreft IIIa, Hubert Mollin II, Eryk Kujawski Ia

Wyróżnienia

Olaf Mollin Ia, Marta Piankowska Ib, Antonina Bławat Ib, Kornelia Jarzebska Ib, Paulina Filipkowska Ib, Kornel Jastrzemski IIIb

Klasy IV-VI

I miejsce - Cezary Komorowski IVa, Katarzyna Marchewicz IVa

II miejsce - Aleksander Koliński IVd, Julia Warnke VIa

III miejsce - Marcin Rosławski IVa

Wyróżnienia

Artur Juszczyk V b, Kacper Juszczyk IV d

Klasy VII - Gim

I miejsce - Amelia Bławat VIIb

II miejsce - Tobiasz Gibas VIIa

III miejsce - Martyna Komorowska IIb gim

Bardzo dziękuję za zaangażowanie rodzicom, nauczycielkom klas młodszych, pani Kalinie Prabuckiej oraz uczennicom Paulinie Kurkowskiej, Julii Kureckiej oraz Agnieszce Skalskiej za zaangażowanie w organizację konkursu. Nagrody zostaną wręczone laureatom konkursu pod koniec kwietnia.

Joanna Ossowska