Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2020/2021

ZAJĘCIA DODATKOWE  W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

 

DLA KLAS I – III SP


  • ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO - WYRÓWNAWCZE – KL. Ia – wtorek godz. 11.45 – 12.30
  • ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO - WYRÓWNAWCZE – KL. Ib – wtorek godz. 11.45 – 12.30
  • ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO - WYRÓWNAWCZE – KL. Ic– środa godz. 8.00 – 8.45 
  • ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO - WYRÓWNAWCZE – KL. IIc– środa godz. 8.00 – 8.45 
  • ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE- NAUKA GRY NA FLECIE PROSTYM KL. IIc – czwartek godz. 12.45 - 13.30 – Katarzyna Kowalczyk
  • ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO KL.IIIb - poniedziałek godz.12.45 - 13.30 - Judyta Bembnista

 

DLA KLAS IV – VIII 

 

  • ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO   -  wtorek godz. 8.00 - 8.45 - Elwira Galant
  • ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO (CO DRUGI TYDZIEŃ)   -  środa godz. 7.15 - 8.00 - Izabela von Wysocka - Kubisz
  • ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY Z MATEMATYKI (CO DRUGI TYDZIEŃ)  - środa godz. 7.15 - 8.00 – Lucyna Breska
  • ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE Z MATEMATYKI NA PLATFORMIE TEAMS KL.7A, 7B  -  wtorek, czwartek godz.17Iwona Kuśmierczuk
  • ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI DLA KL.6C I CHĘTNYCH Z KL.6A - piątek godz.13.30 - 14.25, Małgorzata Idziak
  • SKS - GIMNASTYKA KL. V - VIII – poniedziałek godz. 13.30 – 15.30, środa godz.13.30 - 14.30, czwartek godz.7.45 - 8.45, 12.30 - 13.30 – Katarzyna Szulta
  • SKS – poniedziałek godz. 14.30 - 15.30, czwartek godz.14.30 - 15.30 – Adrian Wysiecki
  • SKS – poniedziałek godz. 14.30 - 16.00, środa godz.14.30 - 16.00 – Bożenna Synowiecka
  • SZKOLNE KOŁO CARITAS - częstotliwość spotkań zgodnie z potrzebami - Cecylia Choma
  • KÓŁKO POLONISTYCZNE KL.5 - środa godz. 8.00 - 8.45 - Mirosława Przewłocka
  • KOŁO TEATRALNO - KABARETOWE - poniedziałek godz. 8.00 – 8.45 - Paulina Brzoskowska
  • KÓŁKO POLONISTYCZNE KL.6 - wtorek 11.45 - 12.30 - Paulina Brzoskowska
  • KÓŁKO RECYTATORSKIE  - środa godz. 14.30 - 15.15 - Ryszarda Szczurkowska
  • KÓŁKO PLASTYCZNE - środa godz. 14.30 – 15.15 - Oliwia Engler