Konkursy

24 lipca 2020 22:49 | Konkursy

"LATO Z PIPPI" KONKURS Z OKAZJI 75.URODZIN PIPPI

Nasza gminna biblioteka została Ambasadorem Konkursu organizowanego przez Wydawnictwo Jung-off-ska z okazji 75. Urodzin Pippi -  " Lato z Pippi". To wspaniała okazja do zabawy dla całych rodzin. 

  • Napisz limeryk lub wykonaj pracę plastyczną według zasad opisanych w Regulaminie Konkursu.
  • Do wygrania weekend dla 4-osobowej rodziny w Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, Vouchery prezentowe IKEA, książki i audiobooki

Celem konkursu jest promocja czytelnictwa wśród dzieci, prezentowanie pozytywnych postaw społecznych, które reprezentuje Pippi: kreatywność, pewność siebie, prawo do własnego zdania, otwartość na świat.

Konkurs odbywa się w dwóch etapach: lokalnym i ogólnopolskim. Etap lokalny organizowany jest przez Ambasadorów Konkursu, którymi są biblioteki, świetlice, szkoły, kluby, organizacje pozarządowe, ośrodki i placówki prowadzące zajęcia edukacyjne w całej Polsce.

Etap ogólnopolski wyłoni zwycięzców spośród wyróżnionych prac w etapie lokalnym. Ogłoszenie wyników 14 listopada 2020r. w dniu 75. Urodzin Pippi, na stronie organizatora.

Zasady, regulamin konkursu, dodatkowe informacje i dokumenty do wglądu w bibliotece lub na stronie Wydawnictwa Jung-off-ska.  


Przeczytano: 52 razy. Wydrukuj|Do góry